Akgöz Gıda Dağıtım ve Pazarlama A.Ş.

Talatpaşa Mh. İlkyaz Cd. N:11B - Kocasinan / Kayseri

Kurulduğumuz 2003’ten bu yana kalitesinden ödün vermeden gıda tüketim sektöründe emin adımlarla her geçen gün artırarak sürdüren firmamız, sektörde gerçekleştirdiği birçok yenilik ile Kayseri ve civarı il ve ilçeleri piyasasında önemli yere sahiptir.

Gıda ürünlerinde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile bugün yüzün üzerinde ürünü her markette müşterisine ulaştırmaktadır. Firmamız müşterisine verdiği değer ile her geçen gün daha da büyümekte. Müşteri memnuniyetini sıfır hata ile sağlayan Akgöz Gıda, 1750 m2 deposu ve yönetim ve pazarlama ağı ile 14 araçlık filosu günün her saati ulaştırma ve tedariğini sağlamaktadır. Akgöz Gıda, dünya trendlerini inceleyerek, teknolojiyi güncel olarak kullanıp satış sonrası hizmetleri kontrol altına alır ve müşteri memnuniyetini yakından takip eder.

Akgöz Gıda’nın dinamik yönetim yapısı, yılların geleneksel ticari ahlakıyla günümüz profesyonel yaklaşımlarını harmanlayarak sektöründeki liderliği korumak ve tüketicilerinin nezdindeki haklı değeri sürdürmek adına sürekli yatırım yaparak ilerlemeye devam etmektedir.

Tüketicinin tercih ettiği markalara ev sahipliği yapmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak, kaliteli iş yapabilmenin gereklerini yerine getirmekle mümkündür. Akgöz Gıda bu doğrultuda kendini kanıtlamıştır. Gıdanın öncülerinden Tamek, Şölen, Tat Bakliyat, Osso Kahve, ŞarkVital Bal, Şavak Tulum Peynir Ürünleri gibi birçok marka ile iş ortaklığı bulunur. Kalifiye personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Akgöz Gıda disiplinli çalışmayı ilke edinerek en üstün kalitedeki hizmeti en uygun fiyatlar ile zamanında teslim eder.

Tolga ÜNLÜTABAK

Ahmet Akif ÜNLÜTABAK

Harun ÜNLÜTABAK